Konsultacje indywidualne

Moim zadaniem jest praca z Tobą, byś poprawił skuteczność swojego życia oraz byś uświadomił sobie Twój nieskończony potencjał oraz nieograniczoną moc.

 

W jakich sferach życia możesz liczyć na moją pomoc?

 

Do każdej sfery zadaj sobie pytania, które są podane w tabeli poniżej. Zwróć uwagę na to, jak się czujesz zadając sobie te pytania. To pomoże Ci określić kierunek, z którym możemy razem popracować.

 


 

 

Jakie są zasady współpracy?

1.Określasz swój kierunek. Wybierasz to, z czym chcesz popracować oraz mówisz o swoich oczekiwaniach wobec siebie oraz mnie.

2.Umawiamy się na szczerość, bez ukrytych pobudek, intencji i próby zrobienia dobrego wrażenia. Tematy tabu nie istnieją. By być skutecznym, musimy być wobec siebie szczerzy i otwarci.

3.Bądź cierpliwy – efekty pracy nie przychodzą od razu. Rozwój jest procesem, dlatego nie oczekuj natychmiastowych zmian.

4. Dotrzymujesz swojej części umowy. Pracuję z ludźmi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje życie i szukają wyników, a nie chwilowych zachcianek. Szanuję swój czas oraz pracę i tego też wymagam od Ciebie. Czy jesteś gotowy zapłacić cenę za to, co chcesz zmienić?

 

 

Moje oferta

1.Napisz do mnie wiadomość opisując punkt 1. z zasad współpracy. Kontakt do mnie znajdziesz na dole strony lub w górnym menu w sekcji „Kontakt”.

2.Ustalamy termin naszej rozmowy.

3.Po zaksięgowaniu wpłaty z Twojej strony, ja wysyłam Ci pytania uzupełniające, na które odpowiesz mi przed terminem rozmowy. W ten sposób nasza współpraca będzie bardziej skuteczna.

Rozmowy odbywają się przez:        Podobny obraz Skype

 

*Płatność dokonywana jest z góry.

 

Formularz kontaktowy

 

Powrót